WORLD CUP / WM / WK


1930 Montevideo Estadio Centenario Uruguay - Argentinië 4-2
1934 Rome Stadio Nazionale del PNF Italië - Tsjechoslowakije 2-1 na verlenging
1938 Parijs Stade Olympique Yves-du-Manoir Italië - Hongarije 4-2
1950 Rio de Janeiro Estádio Municipal do Maracanã Uruguay - Brazilië 2-1 1)
1954 Bern Stadion Wankdorf West-Duitsland - Hongarije 3-2
1958 Solna Råsunda Stadion Brazilië - Zweden 5-2
1962 Santiago Estadio Nacional de Chile Brazilië - Tsjechoslowakije 3-1
1966 Londen Wembley Engeland - West-Duitsland 4-2 n.v.
1970 Mexico City Estadio Azteca Brazilië - Italië 4-1
1974 München Olympiastadion West-Duitsland - Nederland 2-1
1978 Buenos Aires Estadio River Plate Argentinië - Nederland 3-1 n.v.
1982 Madrid Estadio Santiago Bernabéu Italië - West-Duitsland 3-1
1986 Mexico City Estadio Azteca Argentinië - West-Duitsland 3-2
1990 Rome Stadio Olimpico West-Duitsland - Argentinië 1-0
1994 Pasadena Rose Bowl Brazilië - Italië 0-0 n.v. 2)
1998 Saint-Denis Stade de France Frankrijk - Brazilië 3-0
2002 Yokohama International Stadium Yokohama Brazilië - Duitsland 2-0
2006 Berlijn Olympiastadion Italië - Frankrijk 1-1 n.v. 3)
2010 Johannesburg Soccer City Spanje - Nederland 1-0 n.v.
2014 Rio de Janeiro Estádio do Maracanã Duitsland - Argentinië 1-0 n.v.
2018 Moskou Luzhniki Frankrijk - Kroatië 4-2
2022 Lusail Lusail Iconic Stadium

1) Beslissend groepsduel.
2) Brazilië wint na strafschoppen.
3) Italië wint na strafschoppen.

EURO / EM / EK


1960 Parijs Parc des Princes Sovjet-Unie - Joegoslavië 2-1 n.v.
1964 Madrid Estadio Santiago Bernabéu Spanje - Sovjet-Unie 2-1
1968 Rome Stadio Olimpico Ialië - Joegoslavië 1-1 n.v.
Rome Stadio Olimpico Italië - Joegoslavië 2-0
1972 Brussel Heizelstadion West-Duitsland - Sovjet-Unie 3-0
1976 Belgrado Stadion Crvena Zvezda Tsjechoslowakije - West-Duitsland 2-2 n.v. 1)
1980 Rome Stadio Olimpico West-Duitsland - België 2-1
1984 Parijs Parc des Princes Frankrijk - Spanje 2-0
1988 München Olympiastadion Nederland - Sovjet-Unie 2-0
1992 Gothenburg Ullevi Denemarken - Duitsland 2-0
1996 Londen Wembley Duitsland - Tsjechië 2-1 n.v. 2)
2000 Rotterdam Stadion Feijenoord Frankrijk - Italië 2-1 n.v. 3)
2004 Lissabon Estádio do Sport Lisboa e Benfica Griekenland - Portugal 1-0
2008 Wenen Ernst-Happel-Stadion Spanje - Duitsland 1-0
2012 Kiev NSC Olimpiyskiy Spanje - Italië 4-0
2016 Saint-Denis Stade de France Portugal - Frankrijk 1-0 n.v.
2020 Londen Wembley Stadium

1) Tsjechoslowakije wint na strafschoppen.
2)
Golden goal.
3) Golden goal.

EUROPEAN CUP / LANDESMEISTERPOKAL / EUROPA CUP I


1956 Parijs Parc des Princes Real Madrid - Stade Reims 4-3
1957 Madrid Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid - Fiorentina 2-0
1958 Brussel Heizelstadion Real Madrid - AC Milan 3-2 n.v.
1959 Stuttgart Neckarstadion Real Madrid - Stade Reims 2-0
1960 Glasgow Hampden Park Real Madrid - Eintracht Frankfurt 7-3
1961 Bern Stadion Wankdorf Benfica - CF Barcelona 3-2
1962 Amsterdam Olympisch Stadion Benfica - Real Madrid 5-3
1963 Londen Wembley AC Milan - Benfica 2-1
1964 Wenen Praterstadion Internazionale - Real Madrid 3-1
1965 Milaan San Siro Internazionale - Benfica 1-0

1966 Brussel Heizelstadion Real Madrid - Partizan Belgrado 2-1
1967 Lissabon Estádio Nacional Celtic - Internazionale 2-1
1968 Londen Wembley Manchester United - Benfica 4-1 n.v.
1969 Madrid Estadio Santiago Bernabéu AC Milan - Ajax 4-1
1970 Milaan San Siro Feijenoord - Celtic 2-1 n.v.
1971 Londen Wembley Ajax - Panathinaikos 2-0
1972 Rotterdam Stadion Feijenoord Ajax - Internazionale 2-0
1973 Belgrado Stadion Crvena Zvezda Ajax - Juventus 1-0
1974 Brussel Heizelstadion FC Bayern München - Atletico Madrid 1-1 n.v.
Brussel Heizelstadion FC Bayern München - Atletico Madrid 4-0
1975 Parijs Parc des Princes FC Bayern München - Leeds United 2-0
1976 Glasgow Hampden Park FC Bayern München - AS Saint-Etienne 1-0
1977 Rome Stadio Olimpico Liverpool - Borussia Mönchengladbach 3-1
1
978 Londen Wembley Liverpool - Club Brugge 1-0
1979 München Olympiastadion Nottingham Forest - Malmö FF 1-0
1980 Madrid Estadio Santiago Bernabéu Nottingham Forest - Hamburger SV 1-0
1981 Parijs Parc des Princes Liverpool - Real Madrid 1-0

1982 Rotterdam Stadion Feijenoord Aston Villa - FC Bayern München 1-0

1983 Athene Olympiako Stadio Spyros Louis Hamburger SV - Juventus 1-0
1984 Rome Stadio Olimpico Liverpool - AS Roma 1-1 n.v. 1)
1985 Brussel Heizelstadion Juventus - Liverpool 1-0
1986 Sevilla Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán Steaua Boekarest - FC Barcelona 0-0 n.v. 2)

1987 Wenen Praterstadion FC Porto - FC Bayern München 2-1

1988 Stuttgart Neckarstadion PSV - Benfica 0-0 n.v. 3)

1989 Barcelona Camp Nou AC Milan - Steaua Boekarest 4-0

1990 Wenen Praterstadion AC Milan - Benfica 1-0

1991 Bari Stadio San Nicola Rode Ster Belgrado - Olympique Marseille 0-0 n.v. 4)

1992 Londen Wembley FC Barcelona - Sampdoria 1-0 n.v.

1) Liverpool wint na strafschoppen.
2) Steaua Boekarest wint na strafschoppen.
3) PSV wint na strafschopen.
4) Rode Ster Belgrado wint na strafschoppen.

CHAMPIONS LEAGUE


1993 München Olympiastadion Olympique Marseille - AC Milan 1-0
1994 Athene Olympiako Stadio Spyros Louis AC Milan - FC Barcelona 4-0
1995 Wenen Ernst-Happel-Stadion Ajax - AC Milan 1-0
1996 Rome Stadio Olimpico Juventus - Ajax 1-1 n.v. 1)
1997 München Olympiastadion Borussia Dortmund - Juventus 3-1
1998 Amsterdam Amsterdam Arena Real Madrid - Juventus 1-0
1999 Barcelona Camp Nou Manchester United - FC Bayern München 2-1
2000 Saint-Denis Stade de France Real Madrid - Valencia 3-0
2001 Milaan Stadio Giuseppe Meazza FC Bayern München - Valencia 1-1 n.v. 2)
2002 Glasgow Hampden Park Real Madrid - Bayer Leverkusen 2-1
2003 Manchester Old Trafford AC Milan - Juventus 0-0 n.v. 3)
2004 Gelsenkirchen Arena Auf Schalke FC Porto - AS Monaco 3-0
2005 Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadi Liverpool - AC Milan 3-3 n.v. 4)
2006 Saint-Denis Stade de France FC Barcelona - Arsenal 2-1
2007 Athene Olympiako Stadio Spyros Louis AC Milan - Liverpool 2-1
2008 Moskou Luzhniki Manchester United - Chelsea 1-1 n.v. 5)
2009 Rome Stadio Olimpico FC Barcelona - Manchester United 2-0
2010 Madrid Estadio Santiago Bernabéu Internazionale - FC Bayern München 2-0
2011 Londen Wembley Stadium FC Barcelona - Manchester United 3-1
2012 München Allianz Arena Chelsea - FC Bayern München 1-1 n.v. 6)
2013 Londen Wembley Stadium FC Bayern München - Borussia Dortmund 2-1
2014 Lissabon Estádio do Sport Lisboa e Benfica Real Madrid - Atletico Madrid 4-1 n.v.
2015 Berlijn Olympiastadion FC Barcelona - Juventus 3-1
2016 Milaan Stadio Giuseppe Meazza Real Madrid - Atletico Madrid 1-1 n.v. 7)
2017 Cardiff Principality Stadium Real Madrid - Juventus 4-1
2018 Kiev NSK Olimpiyskiy Real Madrid - Liverpool 3-1
2019 Madrid Wanda Metropolitana
2020 Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadi

1) Juventus wint na strafschoppen.
2) FC Bayern München wint na strafschoppen.
3) AC Milan wint na strafschoppen.
4) Liverpool wint na strafschoppen.
5
) Manchester United wint na strafschoppen.
6
) Chelsea wint na strafschoppen.
7
) Real Madrid wint na strafschoppen.

CUP WINNERS' CUP / POKAL DER POKALSIEGER / EUROPA CUP II


1961 Glasgow Ibrox Park Glasgow Rangers - Fiorentina 0-2
Florence Stadio Comunale Fiorentina - Glasgow Rangers 2-1
1962 Glasgow Hampden Park Atletico Madrid - Fiorentina 1-1 n.v.
Stuttgart Neckarstadion Atletico Madrid - Fiorentina 3-0
1963 Rotterdam Stadion Feijenoord Tottenham Hotspur - Atletico Madrid 5-1
1964 Brussel Heizelstadion Sporting Lissabon - MTK Boedapest 3-3 n.v.
Antwerpen De Bosuil Sporting Lissabon - MTK Boedapest 1-0
1965 Londen Wembley West Ham United - TSV 1860 München 2-0
1966 Glasgow Hampden Park Borussia Dortmund - Liverpool 2-1 n.v.
1967 Neurenberg Städtisches Stadion FC Bayern München - Glasgow Rangers 1-0 n.v.
1968 Rotterdam Stadion Feijenoord AC Milan - Hamburger SV 2-0
1969 Bazel St. Jakob-Stadion Slovan Bratislava - CF Barcelona 3-2
1970 Wenen Praterstadion Manchester City - Gornik Zabrze 2-1
1971 Piraeus Stadio Georgios Karaiskakis Chelsea - Real Madrid 1-1 n.v.
Piraeus Stadio Georgios Karaiskakis Chelsea - Real Madrid 2-1
1972 Barcelona Camp Nou Glasgow Rangers - Dinamo Moskou 3-2
1973 Thessaloniki Kaftantzoglio Stadio AC Milan - Leeds United 1-0
1974 Rotterdam Stadion Feijenoord 1. FC Magdeburg - AC Milan 2-0
1975 Bazel St. Jakob-Stadion Dinamo Kiev - Ferencvaros 3-0
1976 Brussel Heizelstadion Anderlecht - West Ham United 4-2
1977 Amsterdam Olympisch Stadion Hamburger SV - Anderlecht 2-0
1978 Parijs Parc des Princes Anderlecht - Austria Wien 4-0
1979 Bazel St. Jakob-Stadion FC Barcelona - Fortuna Düsseldorf 4-3 n.v.
1980 Brussel Heizelstadion Valencia - Arsenal 0-0 n.v. 1)
1981 Düsseldorf Rheinstadion Dinamo Tbilisi - Carl Zeiss Jena 2-1
1982 Barcelona Camp Nou FC Barcelona - Standard Luik 2-1
1983 Gothenburg Ullevi Aberdeen - Real Madrid 2-1
1984 Bazel St. Jakob-Stadion Juventus - FC Porto 2-1
1985 Rotterdam Stadion Feijenoord Everton - Rapid Wien 3-1
1986 Lyon Stade de Gerland Dinamo Kiev - Atletico Madrid 3-0
1987 Athene Olympiako Stadio Spyros Louis Ajax - 1. FC Lokomotive Leipzig 1-0
1988 Straatsburg Stade de la Meinau KV Mechelen - Ajax 1-0
1989 Bern Stadion Wankdorf FC Barcelona - Sampdoria 2-0
1990 Gothenburg Ullevi Sampdoria - Anderlecht 2-0 n.v.
1991 Rotterdam Stadion Feijenoord Manchester United - FC Barcelona 2-1
1992 Lissabon Estádio da Luz Werder Bremen - AS Monaco 2-0
1993 Londen Wembley AC Parma - Royal Antwerp 3-1
1994 Kopenhagen Parken Arsenal - AC Parma 1-0
1995 Parijs Parc des Princes Real Zaragoza - Arsenal 2-1 n.v.
1996 Brussel Koning Boudewijnstadion Paris Saint-Germain - Rapid Wien 1-0
1997 Rotterdam Stadion Feijenoord FC Barcelona - Paris Saint-Germain 1-0
1998 Solna Råsunda Stadion Chelsea - VFB Stuttgart 1-0
1999 Birmingham Villa Park Lazio Roma - Real Mallorca 2-1

1)
Valencia wint na strafschoppen.

INTER CITIES FAIRS CUP / MESSESTÄDTEPOKAL / JAARBEURSSTEDENBEKER


1958 Londen Stamford Bridge London XI - CF Barcelona 2-2
Barcelona Camp Nou CF Barcelona - London XI 6-0
1960 Birmingham St. Andrew's Birmingham City - CF Barcelona 0-0
Barcelona Camp Nou CF Barcelona - Birmingham City 4-1
1961 Birmingham St. Andrew's Birmingham City - AS Roma 2-2
Rome Stadio Olimpico AS Roma - Birmingham City 2-0
1962 Valencia Mestalla Valencia - CF Barcelona 6-2
B
arcelona Camp Nou CF Barcelona - Valencia 1-1
1963 Zagreb Stadion Maksimir Dinamo Zagreb - Valencia 1-2
Valencia Mestalla Valencia - Dinamo Zagreb 2-0
1964 Barcelona Camp Nou Real Zaragoza - Valencia 2-1
1965 Turijn Stadio Comunale Ferencvaros - Juventus 1-0
1966 Barcelona Camp Nou CF Barcelona - Real Zaragoza 0-1
Zaragoza La Romareda Real Zaragoza - CF Barcelona 2-4 n.v.
1967 Zagreb Stadion Maksimir Dinamo Zagreb - Leeds United 2-0
Leeds Elland Road Leeds United - Dinamo Zagreb 0-0
1968 Leeds Elland Road Leeds United - Ferencvaros 1-0
Boedapest Népstadion Ferencvaros - Leeds United 0-0
1969 Newcastle St. James’ Park Newcastle United - Ujpest Dozsa 3-0
Boedapest Megyeri Úti Stadion Ujpest Dozsa - Newcastle United 2-3
1970 Brussel Emile Versé Stadion Anderlecht - Arsenal 3-1
Londen Arsenal Stadium Arsenal - Anderlecht 3-0
1971 Turijn Stadio Comunale Juventus - Leeds United 2-2
Leeds Elland Road Leeds United - Juventus 1-1

UEFA CUP


1972 Wolverhampton Molineux Stadium Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur 1-2
Londen White Hart Lane Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers 1-1
1973 Liverpool Anfield Liverpool - Borussia Mönchengladbach 3-0
Mönchengladbach Bökelbergstadion Borussia Mönchengladbach - Liverpool 2-0
1974 Londen White Hart Lane Tottenham Hotspur - Feyenoord 2-2
Rotterdam Stadion Feijenoord Feyenoord - Tottenham Hotspur 2-0
1
975 Düsseldorf Rheinstadion Borussia Mönchengladbach - FC Twente 0-0
Enschede Stadion Het Diekman FC Twente - Borussia Mönchengladbach 1-5
1976 Liverpool Anfield Liverpool - Club Brugge 3-2
Brugge Olympiastadion Club Brugge - Liverpool 1-1
1977 Turijn Stadio Comunale Juventus - Athletic Bilbao 1-0
Bilbao Estadio de San Mamés Athletic Bilbao - Juventus 2-1
1978 Bastia Stade Armand-Cesari SEC Bastia - PSV 0-0
Eindhoven Philips Sportpark PSV - SEC Bastia 3-0
1979 Belgrado Stadion Crvena Zvezda Rode Ster Belgrado - Borussia Mönchengladbach 1-1
Düsseldorf Rheinstadion Borussia Mönchengladbach - Rode Ster Belgrado 1-0
1980 Mönchengladbach Bökelbergstadion Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt 3-2
Frankfurt Waldstadion Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach 1-0
1981 Ipswich Portman Road Ipswich Town - AZ '67 3-0
Amsterdam Olympisch Stadion AZ '67 - Ipswich Town 4-2
1982 Gothenburg Ullevi IFK Göteborg - Hamburger SV 1-0
Hamburg Volksparkstadion Hamburger SV - IFK Göteborg 0-3
1983 Brussel Heizelstadion Anderlecht - Benfica 1-0
Lissabon Estádio da Luz Benfica - Anderlecht 1-1
1984 Brussel Constant Vanden Stockstadion Anderlecht - Tottenham Hotspur 1-1
Londen White Hart Lane Tottenham Hotspur - Anderlecht 1-1 n.v. 1)
1985 Szekesfehervar Sóstói Stadion Videoton Szekesfehervar - Real Madrid 0-3
Madrid Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid - Videoton Szekesfehervar 0-1
1986
Madrid Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid - 1. FC Köln 5-1
West-Berlijn Olympiastadion 1. FC Köln - Real Madrid 2-0
1987 Gothenburg Ullevi IFK Göteborg - Dundee United 1-0
Dundee Tannadice Park Dundee United - IFK Göteborg 1-1
1988 Barcelona Estadio de Sarrià Español - Bayer Leverkusen 3-0
Leverkusen Ulrich-Haberland-Stadion Bayer Leverkusen - Español 3-0 n.v. 2)
1989 Napels Stadio San Paolo SSC Napoli - VFB Stuttgart 2-1
Stuttgart Neckarstadion VFB Stuttgart - SSC Napoli 3-3
1990 Turijn Stadio Comunale Juventus - Fiorentina 3-1
Avellino Stadio Partenio Fiorentina - Juventus 0-0
1991 Milaan Stadio Giuseppe Meazza Internazionale - AS Roma 2-0
Rome Stadio Olimpico AS Roma - Internazionale 1-0
1992 Turijn Stadio delle Alpi Torino - Ajax 2-2
Amsterdam Olympisch Stadion Ajax - Torino 0-0
1993 Dortmund Westfalenstadion Borussia Dortmund - Juventus 1-3
Turijn Stadio delle Alpi Juventus - Borussia Dortmund 3-0
1994 Wenen Ernst-Happel-Stadion Austria Salzburg - Internazionale 0-1
Milaan Stadio Giuseppe Meazza Internazionale - Austria Salzburg 1-0
1995 Parma Stadio Ennio Tardini AC Parma - Juventus 1-0
Milaan Stadio Giuseppe Meazza Juventus - AC Parma 1-1
1996 München Olympiastadion FC Bayern München - Girondins Bordeaux 2-0
Bordeaux Parc Lescure Girondins Bordeaux - FC Bayern München 1-3
1997 Gelsenkirchen Parkstadion FC Schalke 04 - Internazionale 1-0
Milaan Stadio Giuseppe Meazza Internazionale - FC Schalke 04 1-0 n.v. 3)
1
998 Parijs Parc des Princes Internazionale - Lazio Roma 3-0
1999 Moskou Luzhniki AC Parma - Olympique Marseille 3-0
2000 Kopenhagen Parken Galatasaray - Arsenal 0-0 n.v. 4)
2001 Dortmund Westfalenstadion Liverpool - Deportivo Alaves 5-4 n.v. 5)
2002 Rotterdam Stadion Feijenoord Feyenoord - Borussia Dortmund 3-2
2003 Sevilla Estadio Olimpico de Sevilla FC Porto - Celtic 3-2 n.v. 6)
2004 Gothenburg Ullevi Valencia - Olympique Marseille 2-0
2005 Lissabon Estádio José Alvalade CSKA Moskou - Sporting Lissabon 3-1
2006 Eindhoven Philips Stadion Sevilla - Middlesbrough 4-0
2007 Glasgow Hampden Park Sevilla - Espanyol 2-2 n.v. 7)
2008 Manchester City of Manchester Stadium Zenit St.-Petersburg - Glasgow Rangers 2-0
2009 Istanbul Sükrü Saracoglu Stadyumu Shakhtar Donetsk - Werder Bremen 2-1 n.v.

1) Tottenham Hotspur wint na strafschoppen.
2) Bayer Leverkusen wint na strafschoppen.
3) FC Schalke 04 wint na strafschoppen.
4) Galatasaray wint na strafschoppen.
5) Golden goal.
6) Silver goal.
7) Sevilla wint na strafschoppen.

EUROPA LEAGUE


2010 Hamburg HSH Nordbank Arena Atletico Madrid - Fulham 2-1 n.v.
2011 Dublin Aviva Stadium FC Porto - Sporting Braga 1-0
2012 Boekarest Arena Natională Atletico Madrid - Athletic Bilbao 3-0
2013 Amsterdam Amsterdam Arena Chelsea - Benfica 2-1
2014 Turijn Juventus Stadium Sevilla - Benfica 0-0 n.v. 1)
2015 Warschau Stadion Narodowy Sevilla - Dnjepr Dnjepropetrovsk 3-2
2016 Bazel St. Jakob-Park Sevilla - Liverpool 3-1
2017 Solna Friends Arena Manchester United - Ajax 2-0
2018 Lyon Parc Olympique Lyonnais Atletico Madrid - Olympique Marseille 3-0
2019 Baku Baku Olimpiya Stadionu
2020 Gdansk Stadion Energa Gdansk

1) Sevilla wint na strafschoppen.

SUPER CUP


1972 Glasgow Ibrox Park Glasgow Rangers - Ajax 1-3
Amsterdam Olympisch Stadion Ajax - Glasgow Rangers 3-2 1)
1973 Milaan San Siro AC Milan - Ajax 1-0
Amsterdam Olympisch Stadion Ajax - AC Milan 6-0
1974 niet gespeeld 2)
1975 München Olympiastadion FC Bayern München - Dinamo Kiev 0-1
Kiev Tsentralnyi Stadion Dinamo Kiev - FC Bayern München 2-0
1976 München Olympiastadion FC Bayern München - Anderlecht 2-1
Brussel Emile Versé Stadion Anderlecht - FC Bayern München 4-1
1977 Hamburg Volksparkstadion Hamburger SV - Liverpool 1-1
Liverpool Anfield Liverpool - Hamburger SV 6-0
1978 Brussel Emile Versé Stadion Anderlecht - Liverpool 3-1
Liverpool Anfield Liverpool - Anderlecht 2-1
1979 Nottingham City Ground Nottingham Forest - FC Barcelona 1-0
Barcelona Camp Nou FC Barcelona - Nottingham Forest 1-1
1980 Nottingham City Ground Nottingham Forest - Valencia 2-1
Valencia Estadio Luis Casanova Valencia - Nottingham Forest 1-0
1981 niet gespeeld 3)
1982 Barcelona Camp Nou FC Barcelona - Aston Villa 1-0
Birmingham Villa Park Aston Villa - FC Barcelona 3-0 n.v.
1983 Hamburg Volksparkstadion Hamburger SV - Aberdeen 0-0
Aberdeen Pittodrie Stadium Aberdeen - Hamburger SV 2-0
1984 Turijn Stadio Comunale Juventus - Liverpool 2-0
1985 niet gespeeld 4)
1986 Monaco Stade Louis II Steaua Boekarest - Dinamo Kiev 1-0
1987 Amsterdam Ajax-stadion Ajax - FC Porto 0-1
P
orto Estádio das Antas FC Porto - Ajax 1-0
1988 Mechelen Achter de Kazerne KV Mechelen - PSV 3-0
Eindhoven Philips Stadion PSV - KV Mechelen 1-0
1989 Barcelona Camp Nou FC Barcelona - AC Milan 1-1
Milaan
Stadio Giuseppe Meazza AC Milan - FC Barcelona 1-0
1990 Genua Stadio Luigi Ferraris Sampdoria - AC Milan 1-1
Bologna Stadio Renato Dall'Ara AC Milan - Sampdoria 2-0
1991 Manchester Old Trafford Manchester United - Rode Ster Belgrado 1-0
1992 Bremen Weser-Stadion Werder Bremen - FC Barcelona 1-1
Barcelona Camp Nou FC Barcelona - Werder Bremen 2-1
1993 Parma Stadio Ennio Tardini AC Parma - AC Milan 0-1 5)
Milaan Stadio Guiseppe Meazza AC Milan - AC Parma 0-2 n.v.
1994 Londen Arsenal Stadium Arsenal - AC Milan 0-0
Milaan
Stadio Guiseppe Meazza AC Milan - Arsenal 2-0
1995 Zaragoza La Romareda Real Zaragoza - Ajax 1-1
Amsterdam Olympisch Stadion Ajax - Real Zaragoza 4-0
1996 Parijs Parc des Princes Paris Saint-Germain - Juventus 1-6
Palermo
Stadio La Favorita Juventus - Paris Saint-Germain 3-1
1997 Barcelona Camp Nou FC Barcelona - Borussia Dortmund 2-0
Dortmund
Westfalenstadion Borussia Dortmund - FC Barcelona 1-1
1998 Monaco Stade Louis II Chelsea - Real Madrid 1-0
1999 Monaco Stade Louis II Lazio Roma - Manchester United 1-0
2000 Monaco Stade Louis II Galatasaray - Real Madrid 2-1 n.v. 6)
2001 Monaco Stade Louis II Liverpool - FC Bayern München 3-2
2002 Monaco Stade Louis II Real Madrid - Feyenoord 3-1
2003 Monaco Stade Louis II AC Milan - FC Porto 1-0
2004 Monaco Stade Louis II Valencia - FC Porto 2-1
2005 Monaco Stade Louis II Liverpool - CSKA Moskou 3-1 n.v.
2006 Monaco Stade Louis II Sevilla - FC Barcelona 3-0
2007 Monaco Stade Louis II AC Milan - Sevilla 3-1
2008 Monaco Stade Louis II Zenit St.-Petersburg - Manchester United 2-1
2009 Monaco Stade Louis II FC Barcelona - Shakhtar Donetsk 1-0 n.v.
2010 Monaco Stade Louis II Atletico Madrid - Internazionale 2-0
2011 Monaco Stade Louis II FC Barcelona - FC Porto 2-0
2012 Monaco Stade Louis II Atletico Madrid - Chelsea 4-1
2013 Praag Eden Aréna FC Bayern München - Chelsea 2-2 n.v. 7)
2014 Cardiff Cardiff City Stadium Real Madrid - Sevilla 2-0
2015 Tbilisi Boris Paichadze Dinamo Arena FC Barcelona - Sevilla 5-4 n.v.
2016 Trondheim Lerkendal Stadion Real Madrid - Sevilla 3-2 n.v.
2017 Skopje Telekom Arena Real Madrid - Manchester United 2-1
2
018 Tallinn A. Le Coq Arena Atletico Madrid - Real Madrid 4-2 n.v.
2019 Istanbul Vodafone Park
2020 Porto Estádio do Dragão

1) Officieus.
2) 1. FC Magdeburg kreeg van de voetbalbond van de DDR geen toestemming om tegen FC Bayern München te spelen.
3) Liverpool en Dinamo Tblisi bereikten geen overeenstemming over de speeldata.
4) Everton was zoals alle Engelse clubs uitgesloten van Europese competities n.a.v. ongeregeldheden tijdens de EC I-finale Juventus - Liverpool.
5) AC Milan verving Champions League-winnaar Olympique Marseille, dat was gediskwalificeerd wegens een omkoopschandaal in de Franse competitie.
6) Golden goal.
7) FC Bayern München wint na strafschoppen.

INTERCONTINENTAL CUP


1960 Montevideo Estadio Centenario Peñarol - Real Madrid 0-0
Madrid Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid - Peñarol 5-1
1961 Lissabon Estádio da Luz Benfica - Peñarol 1-0
Montevideo Estadio Centenario Peñarol - Benfica 5-0
Montevideo Estadio Centenario Peñarol - Benfica 2-1
1962 Rio de Janeiro Estádio Municipal do Maracanã Santos - Benfica 3-2
Lissabon Estádio da Luz Benfica - Santos 2-5
1963 Milaan San Siro AC Milan - Santos 4-2
Rio de Janeiro Estádio Municipal do Maracanã Santos - AC Milan 4-2
Rio de Janeiro Estádio Municipal do Maracanã Santos - AC Milan 1-0
1964 Avellaneda Estadio de Independiente Independiente - Internazionale 1-0
Milaan San Siro Internazionale - Independiente 2-0
Madrid
Estadio Santiago Bernabéu Internazionale - Independiente 1-0 n.v.
1965 Milaan San Siro Internazionale - Independiente 3-0
Avellaneda Estadio de Independiente Independiente - Internazionale 0-0
1966 Montevideo Estadio Centenario Peñarol - Real Madrid 2-0
M
adrid Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid - Peñarol 0-2
1
967 Glasgow Hampden Park Celtic - Racing Club 1-0
Avellaneda Estadio Racing Club Racing Club - Celtic 2-1
Montevideo Estadio Centenario Racing Club - Celtic 1-0
1968 Buenos Aires Estadio Boca Juniors Estudiantes - Manchester United 1-0
Manchester Old Trafford Manchester United - Estudiantes 1-1
1969 Milaan San Siro AC Milan - Estudiantes 3-0
Buenos Aires Estadio Boca Juniors Estudiantes - AC Milan 2-1
1970 Buenos Aires Estadio Boca Juniors Estudiantes - Feijenoord 2-2
Rotterdam Stadion Feijenoord Feijenoord - Estudiantes 1-0
1971 Piraeus Stadio Georgios Karaiskakis Panathinaikos - Nacional 1-1
Montevideo Estadio Centenario Nacional - Panathinaikos 2-1 1)
1972 Avellaneda Estadio de Independiente Independiente - Ajax 1-1
Amsterdam Olympisch Stadion Ajax - Independiente 3-0
1973 Rome Stadio Olimpico Independiente - Juventus 1-0 2)
1974 Avellaneda Estadio de Independiente Independiente - Atletico Madrid 1-0 3)
Madrid Estadio Vicente Calderón Atletico Madrid - Independiente 2-0
1975 niet gespeeld 4)
1976 München Olympiastadion FC Bayern München - Cruzeiro 2-0
Belo Horizonte Estádio Governador Magalhães Pinto Cruzeiro - FC Bayern München 0-0
1977 Buenos Aires Estadio Boca Juniors Boca Juniors - Borussia Mönchengladbach 2-2 5)
Karlsruhe Wildparkstadion Borussia Mönchengladbach - Boca Juniors 0-3
1978 niet gespeeld 6)
1979 Malmö Malmö Stadion Malmö FF - Olimpia Asuncion 0-1
As
unción Estadio Defensores del Chaco Olimpia Asuncion - Malmö FF 2-1 7)

1) Panathinaikos verving Europa Cup-winnaar Ajax, dat zich had teruggetrokken.
2) Juventus verving Europa Cup-winnaar Ajax, dat zich had teruggetrokken.
3)
Atletico Madrid verving Europa Cup-winnaar FC Bayern München, dat zich had teruggetrokken.
4) FC Bayern München en Independiente trokken zich terug.
5) Borussia Mönchengladbach verving Europa Cup-winnaar Liverpool, dat zich had teruggetrokken.
6) Liverpool en Boca Juniors trokken zich terug.
7) Malmö FF verving Europa Cup-winnaar Nottingham Forest, dat zich had teruggetrokken.

TOYOTA EUROPEAN/SOUTH-AMERICAN CUP


1980 Tokio National Stadium Nacional - Nottingham Forest 1-0
1981 Tokio National Stadium Flamengo - Liverpool 3-0
1982 Tokio National Stadium Peñarol - Aston Villa 2-0
1983 Tokio National Stadium Gremio - Hamburger SV 2-1 n.v.
1984 Tokio National Stadium Independiente - Liverpool 1-0
1985 Tokio National Stadium Juventus - Argentinos Juniors 2-2 n.v. 1)
1986 Tokio National Stadium River Plate - Steaua Boekarest 1-0
1987 Tokio National Stadium FC Porto - Peñarol 2-1 n.v.
1988 Tokio National Stadium Nacional - PSV 2-2 n.v. 2)
1989 Tokio National Stadium AC Milan - Atletico Nacional Medellin 1-0 n.v.
1990 Tokio National Stadium AC Milan - Olimpia Asuncion 3-0
1991 Tokio National Stadium Rode Ster Belgrado - Colo-Colo 3-0
1992 Tokio National Stadium São Paulo - FC Barcelona 2-1
1993 Tokio National Stadium São Paulo - AC Milan 3-2 3)
1994 Tokio National Stadium Velez Sarsfield - AC Milan 2-0
1995 Tokio National Stadium Ajax - Gremio 0-0 n.v. 4)
1996 Tokio National Stadium Juventus - River Plate 1-0
1997 Tokio National Stadium Borussia Dortmund - Cruzeiro 2-0
1998 Tokio National Stadium Real Madrid - Vasco da Gama 2-1
1999 Tokio National Stadium Manchester United - Palmeiras 1-0
2000 Tokio National Stadium Boca Juniors - Real Madrid 2-1
2001 Tokio National Stadium FC Bayern München - Boca Juniors 1-0 n.v.
2002 Yokohama International Stadium Yokohama Real Madrid - Olimpia Asuncion 2-0
2003 Yokohama International Stadium Yokohama Boca Juniors - AC Milan 1-1 n.v. 5)
2004 Yokohama International Stadium Yokohama FC Porto - Once Caldas 0-0 n.v. 6)

1) Juventus wint na strafschoppen.
2) Nacional wint na strafschoppen.
3) AC Milan verving Champions League-winnaar Olympique Marseille, dat was gediskwalificeerd wegens een omkoopschandaal in de Franse competitie.
4) Ajax wint na strafschoppen.
5) Boca Juniors wint na strafschoppen.
6) FC Porto wint na strafschoppen.

FIFA CLUB WORLD CUP


2000 Rio de Janeiro Estádio Jornalista Mário Filho Corinthians - Vasco da Gama 0-0 n.v. 7)
2005 Yokohama Nissan Stadium São Paulo - Liverpool 1-0
2006 Yokohama Nissan Stadium Internacional - FC Barcelona 1-0
2007 Yokohama Nissan Stadium AC Milan - Boca Juniors 4-2
2008 Yokohama Nissan Stadium Manchester United - LDU Quito 1-0
2009 Abu Dhabi Zayed Sports City FC Barcelona - Estudiantes 2-1 n.v.
2010 Abu Dhabi Zayed Sports City Internazionale - TP Mazembe 3-0
2011 Yokohama Nissan Sutajiamu FC Barcelona - Santos 4-0
2012 Yokohama Nissan Sutajiamu Corinthians - Chelsea 1-0
2
013 Marrakesh Stade de Marrakech FC Bayern München - Raja Casablanca 2-0
2014 Marrakesh Stade de Marrakech Real Madrid - San Lorenzo 2-0
2015 Yokohama Nissan Stadium FC Barcelona - River Plate 3-0
2016 Yokohama Nissan Stadium Real Madrid - Kashima Antlers 4-2 n.v.
2017 Abu Dhabi Zayed Sports City Real Madrid - Gremio 1-0
2018 Abu Dhabi Zayed Sports City

7) Corinthians wint na strafschoppen.

RANGLIJST FINALISTEN WK VOETBAL 1930-2018

 

    Land              1ste        2de          3de          4de

 1. Brazilië            5          2            2            2

 2. (West-)Duitsland    4          4            4            1

 3. Italië              4          2            1            1

 4. Argentinië          2          3            0            0

 5. Frankrijk           2          1            2            1

 6. Uruguay             2          0            0            3

 7. Engeland            1          0            0            2

 8. Spanje              1          0            0            1

 9. Nederland           0          3            1            1

10. Hongarije           0          2            0            0

    Tsjechoslowakije    0          2            0            0

12. Zweden              0          1            2            1

13. Kroatië             0          1            1            0

14. Polen               0          0            2            0

15. Joegoslavië         0          0            1            1

    Oostenrijk          0          0            1            1

    Portugal            0          0            1            1

18. Chili               0          0            1            0

    Turkije             0          0            1            0

20. België              0          0            1            1

    Bulgarije           0          0            0            1

    Sovjet-Unie         0          0            0            1

    Verenigde Staten    0          0            0            1

    Zuid-Korea          0          0            0            1

 

RANGLIJST WERELDDELEN WK VOETBAL 1930-2018

 

    Land              1ste        2de          3de          4de

 1. Europa             12         16           18           14

 2. Zuid-Amerika        9          5            3            5

 3. Azië                0          0            0            1

    Noord-Amerika       0          0            0            1

  

RANGLIJST finalisten ek VOETBAL 1960-2016

         

    Land              1ste        2de          3de          4de

 1. (West-)Duitsland    3          3            1            2

 2. Spanje              3          1            0            0

 3. Frankrijk           2          1            0            2

 4. Sovjet-Unie         1          3            0            1

 5. Italië              1          2            0            2

 6. Portugal            1          1            3            0

 7. Nederland           1          0            2            2

 8. Tjechoslowakije     1          0            2            0

 9. Denemarken          1          0            0            2

10. Griekenland         1          0            0            0

11. Joegoslavië         0          2            0            1

12. België              0          1            1            0

    Tsjechië            0          1            1            0

14. Engeland            0          0            2            0

15. Hongarije           0          0            1            1

16. Rusland             0          0            1            0

    Wales               0          0            1            0

18. Turkije             0          0            0            1

    Zweden              0          0            0            1